Jason Petr Kuzma

Rapper a bodybuilder

Ahoj,

mé jméno je Jason Petr Kuzma / umělecké: Little Jason.

Jsem hudební umělec a bodybuilder začátečník. Od svých 12ti let se věnuji muzice ačkoli jsem dělal mnoho sportů jako jsou – Muay Thai, Kickbox, MMA, Taekwondo, Americký fotbal, fotbal, tenis, florbal. Po nějaké době jsem ale zjistil, že jen hudba, meditace a fitness je to, co opravdu chci dělat a co chci po celý svůj život dál rozvíjet .

Od roku 2012 jsem začal s „Transformací“ svého myšlení, naučil se základy meditací, ve kterých jsem momentálně pokročilejší, našel jsem smysl mého života a směr, kterým jsem se vydal bez ohledu na to, co mě bude chtít zastavit nebo od mé cesty odradit .

Momentálně se neustále vyvíjím v meditačních praktikách, studuji funkčnost lidského mozku a takzvaný „zákon gravitace“ .

Přišla doba, kdy je čas vyjít ven s mým novým hudebním projektem a chystám se zůčastnit větších akcí, kde půjde o Rap freestyle Battle – Restart Freestyle Battle Česko vs. Slovensko, kde chci zanechat nemalý odkaz.

Vždy jsem měl jako bodybuilder problém do sebe dostat více stravy, vitamínů a vše ostatní vhodné pro tělo a přibírání. DÍKY MANĚ jsem začal nabírat kvalitní svalovou hmotu a konečně příbírám na váze!

MANA mi dodává sílu nejen k meditacím a lepším výkonům, ale také se díky ní cítím mnohem energičtější, moje mysl dokáže zůstavat klidná a soustředěná a celkově se cítím mnohem lépe. Dodává tělu vše potřebné, usnadňuje mi příjem potravin, energie, vitaminu a pomahá k regeneraci těla i mysli. Díky ní zvládám cvičit častěji, lépe se soustředit na psaní textů a meditaci.

Nemluvím ani o tom, kolik času mi ušetří, tím pádem toho zvládám dělat mnohem víc! A navíc je tak lahodná!

Why do I use MANA?

"MANA mi dodává sílu nejen k meditacím a lepším výkonům, ale také se díky ní cítím mnohem energičtější, moje mysl dokáže zůstavat klidná a soustředěná a celkově se cítím mnohem lépe".